Dlaczego my?

Gdy liczy się doświadczenie…

…zawsze wtedy klienci doceniają moją prace. Niejedno widziałem, niejedno zrobiłem i przeżyłem. A ta wiedza procentuje przy remoncie w Twoim domu, obejściu czy firmie.

Starannie myślący i pracujący fachowiec to skarb. Dlatego od lat korzystam z pomocy Pana, czy to w nowym domu, czy przy jego remoncie Jadwiga Kamel

Wokół remontu

Wykonuję zawsze wszelkie prace towarzyszące związane z remontem, jak: montaż armatury, wieszanie obrazów, półek czy lampy, montaż mebli czy naprawa gniazdka elektrycznego. Wszystko, co wymaga zainstalowania, zmiany lub naprawy!
Od szpachlowania i gładzi w nowych lub adaptowanych i remontowanych wnętrzach, przez zabudowy GK i podwieszane sufity, po malowanie, dekory i tapetowanie oraz malowanie wszystkiego, co potrzebuje nowego koloru.

Adaptacja i ocieplanie poddaszy, zabudowy GK, montaż okien i drzwi, armatury łazienkowej, malowanie i usuwanie oznaczeń drogowych i parkingowych, malowanie ogrodzeń, bram, konstrukcji itp. – to tylko przykład tego, co mogę zrobić wokół nieruchomości.

Doradzę przy doborze materiałów i technologii, pomogę wybrać najlepsze rozwiązanie. A efekt będzie: na czas, sprawnie, zgodnie z umową, a co najważniejsze – zgodnie ze sztuką malarską lub murarską. Po prostu remontową.